Strona 13 z 77 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #121

    Domyślnie

    To byl moj pierwszy zakup u Towersa i wiem juz, ze nie ostatni. Szybki czas realizacji zamowienia, bardzo atrakcyjna cena oraz dobrze zabezpieczona przesylka i mozemy mowic o zakupach idealnych

  2. #122

    Domyślnie

    I ja dołączyłem do szerokiego grona zadowolonych klientów Towersa, 24-105 dobra cena, dobry kontakt, ekspresowa dostawa, czego można chcieć więcej.

  3. #123
    Dopiero zaczyna Awatar HN70
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Sopot
    Posty
    33

    Domyślnie

    Super sprzęt (40d+24-105+lampa) za bardzo dobrą cenę (rabat dla forumowiczów). Z czystym sumieniem polecam. Faktycznie (tak jak zauważyło to kilku forumowiczów powyżej) opakowanie przetrwało by atak bombowy w DHL-u :-)
    Kolejne zakupy tylko u Towersa!

  4. #124

    Domyślnie

    Mój pierwszy u Towersa zakup 580 EX II - wszystko OK
    Bieda przeczy matematyce; gdy się ją podzieli na więcej ludzi, nie staje się mniejsza. » Gabriel Laub

  5. #125

    Domyślnie

    no to i ja się dopiszę...
    Wszyscy kupuja u Towersa Body, szkła, lampy, a ja zadzwoniłem z nietypowym pytaniem o konkretny plecak i w trakcie przesympatycznej rozmowy z nim dostałem bardzo ciekawą ofertę, jak również zostałem poinformowany o mozliwych niedogodnościach i ich powodach. Takich sprzedawców trzeba wyróżniac co tez niniejszym czynię i jeżeli wszystko pójdzie dobrze (towers potwierdzi dostępność artykułu) to w poniedziałek składam zamówienie.

  6. #126
    Uzależniony Awatar ErnestPierwszy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    734

    Domyślnie

    Kupiłem już od tego sprzedawcy 2 obiektywy, 3 miesiące temu efs 60 macro i dziś EFS17-55IS.
    Wszystko jak trzeba.

    Dziękuję Towersivy

  7. #127
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Nie mogę w giełdzie więc zapytam tutaj: co dokładnie oznacza, że sprzęt jest "wyselekcjonowany"? Przez kogo/gdzie/wśród egzemplarzy u Ciebie/czy przez Ciebie u dealera/czy za taką "usługę" trzeba dopłacać?

  8. #128
    Uzależniony Awatar TomS
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Strzelin
    Wiek
    37
    Posty
    880

    Domyślnie

    Oznacza że został wybrany z kilku sztuk. I raczej nikt ze sprzedających nie dolicza sobie dodatkowo za to

  9. #129
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    Nie mogę w giełdzie więc zapytam tutaj: co dokładnie oznacza, że sprzęt jest "wyselekcjonowany"? Przez kogo/gdzie/wśród egzemplarzy u Ciebie/czy przez Ciebie u dealera/czy za taką "usługę" trzeba dopłacać?
    Sprzęt jest selekcjonowany przez moją osobę, kupuje x sprzętu u hutrownika następnie całość ląduje na stole i jest sprawdzana pod względem pracy układu AF, czyli cyrki z FF i BF tyczy się to zarówno body jak i szkieł, jeśli coś mi nie pasi szkiełko lub body wraca do delera. Oczywiście taka "usługa" jest bezpłatna uważam że jest to w moim interesie aby każda osoba otrzymała w pełni sprawny, poprawnie funkcjonujący sprzęt.

    Pzdr.

  10. #130
    Początki nałogu Awatar Scream
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez towersivy Zobacz posta
    Sprzęt jest selekcjonowany przez moją osobę, kupuje x sprzętu u hutrownika następnie całość ląduje na stole i jest sprawdzana pod względem pracy układu AF, czyli cyrki z FF i BF tyczy się to zarówno body jak i szkieł, jeśli coś mi nie pasi szkiełko lub body wraca do delera. Oczywiście taka "usługa" jest bezpłatna uważam że jest to w moim interesie aby każda osoba otrzymała w pełni sprawny, poprawnie funkcjonujący sprzęt.

    Pzdr.
    Hm. Być może. 40d choć pod względem af/bf było ok to migawka padła po 12 dniach....Aktualnie leżakuje w serwisie. Nie wiem czy jest to Twoja wina Towers, ale nowy, sprawdzony sprzęt chyba tak szybko nie pada, choć mogę się mylić
    pucha i grucha

Strona 13 z 77 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •