Strona 14 z 77 PierwszyPierwszy ... 412131415162464 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #131
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie

    Scream, to jeszcze napisz jak sprawdzić po ilu dniach padnie migawka, sam jestem ciekaw ile jeszcze moja wytrzyma

  2. #132
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scream Zobacz posta
    Hm. Być może. 40d choć pod względem af/bf było ok to migawka padła po 12 dniach....Aktualnie leżakuje w serwisie. Nie wiem czy jest to Twoja wina Towers, ale nowy, sprawdzony sprzęt chyba tak szybko nie pada, choć mogę się mylić
    myslę:smile: ,że napewno się mylisz, no bo co miałby np. 12dni czy 500 klapniec lustrem sprawdzac kazdą nową puszkę ? Potem znowu było by, że nie nowa....

    pozdrawiam
    S.

  3. #133
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Pomorze
    Wiek
    42
    Posty
    220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scream Zobacz posta
    Hm. Być może. 40d choć pod względem af/bf było ok to migawka padła po 12 dniach....Aktualnie leżakuje w serwisie. Nie wiem czy jest to Twoja wina Towers, ale nowy, sprawdzony sprzęt chyba tak szybko nie pada, choć mogę się mylić
    Oj kolego bardzo się tutaj myslisz.Zawsze się może trafić,że kilka sztuk na kilkadziesiąt/kilkaset jest nie dokręconych - czytaj - ma jakieś błędy fabryczne.

    Dam Tobie innym przykład: kupiłem kiedyś 3 zasilacze do kompa. 2 były z jednej dostawy i 1 z innej. podpiąłem pod kompa, włącznik na "on" w zasilaczu i odpalam...a co to...lampka się zapaliła nawet nie na sekunde i zasilacz death.Martwy nie zdążyłem się nawet zorinetować czy odpaliłem kompa czy nie. I tak było z wszystkimi 3'ma sztukami. No kurde co tam w końcu nowy zasilacz , kasy też jak na takie coś mało nie dałem,a tu takie jaja...

    Jak widać i nowe rzeczy mają jakieś błędy. Tylko jedne widać odrazu po załączeniu,a inne po pewnym czasie dają o sobie znać. Coś jak virus

    A co dobrego dla Ciebie z tego wszystkiego - że kupiłeś sprzęt w Polsce i masz gwarancje i nie straciłes kasy.

    Pozdrawiam

  4. #134
    Coś już napisał Awatar KrzysiekRally
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    43
    Posty
    91

    Domyślnie

    Dziś zakupiona lampa Speedlite 580EX II wsio komplet w raz z papierami i cena dobra
    Koledzy z resztą dziś kupili u Towersa 2x40D Tamrona i Palnik taki jak ja
    www.image-sport.net moja www
    www.imagesport.digart.pl prace
    www.facebook.com/imagesportnet
    7D,400D/17-50 f2.8/70-200 f4L/50 f1.8II/580EXII/Tamrac Expedition7

  5. #135
    Początki nałogu Awatar Thunder
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Krotoszyn
    Posty
    307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scream Zobacz posta
    Hm. Być może. 40d choć pod względem af/bf było ok to migawka padła po 12 dniach....Aktualnie leżakuje w serwisie. Nie wiem czy jest to Twoja wina Towers, ale nowy, sprawdzony sprzęt chyba tak szybko nie pada, choć mogę się mylić
    Nie no rozbroileś mnie tym tekstem... Moze sprzedawca powinien gwarantowac dzialanie sprzetu przez conajmniej 10 lat...? Widac ze nie masz pojecia o handlu i sprzedazy... Czasami wczuj sie w role sprzedajacego...
    Canon EOS 5D + Canon 400D + Canon EF 17-40/4L + Canon EF 35/2 + Canon EF 50/1.4 + Canon EF 85/1.8 USM + Canon EF 70-300/4-5.6 IS + Canon Speedlite 580EX + Sandisk Extreme III 20GB + Lowepro Stealth Reporter D200AW

    Galeria Thunder | ...Konica-Minolta D5D, Sony A100...

  6. #136
    Początki nałogu Awatar Scream
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Thunder Zobacz posta
    Nie no rozbroileś mnie tym tekstem... Moze sprzedawca powinien gwarantowac dzialanie sprzetu przez conajmniej 10 lat...? Widac ze nie masz pojecia o handlu i sprzedazy... Czasami wczuj sie w role sprzedajacego...
    Widzę ,że nie wszyscy podeszli do posta z przymrużeniem oka... Bywa. W każdym razie gdybym chciał napisać negatywny komentarz to miałbym powód,ale
    nie zależy mi na tym, żeby psuć komuś opinię. Mój post napisałem na zasadzie ironicznego kontrastu do wszystkich pochwalnych postów w tym temacie, jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam.
    pucha i grucha

  7. #137
    Początki nałogu Awatar Thunder
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Krotoszyn
    Posty
    307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scream Zobacz posta
    W każdym razie gdybym chciał napisać negatywny komentarz to miałbym powód, ale nie zależy mi na tym, żeby psuć komuś opinię.
    A ja widze ze w dalszym ciagu nie rozumiesz. Tu nie chodzi o psucie opini. Gdybys dostal uszkodzony aparat napisalbys ze wszystko jest ok zeby nie psuc opini...? Sam gubisz sie w tym co piszesz bo ja nie widze podstaw zeby miec pretensje do sprzedawcy skoro sprzet padl dwa tyg po zakupie. Nie mowie ze ja bym byl z tego powodu zadowolony ale chyba az takich rzeczy od sprzedawcow wymagac nei mozemy. Pozatym jestem ciekaw czy ktos oprocz Ciebie wyczul tam ironie...
    Canon EOS 5D + Canon 400D + Canon EF 17-40/4L + Canon EF 35/2 + Canon EF 50/1.4 + Canon EF 85/1.8 USM + Canon EF 70-300/4-5.6 IS + Canon Speedlite 580EX + Sandisk Extreme III 20GB + Lowepro Stealth Reporter D200AW

    Galeria Thunder | ...Konica-Minolta D5D, Sony A100...

  8. #138
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    52

    Domyślnie

    teraz czekamy na ruch jednego z modow co by zrobił co nie co porządku w tym wątku
    30D+pare szkiełek

  9. #139
    Pełne uzależnienie Awatar m_o_b_y
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Wa-wa
    Posty
    1 095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez obo_bb Zobacz posta
    Witam, ja również zakupiłem u Towersa, pieniądze przelałem z góry i aparat otrzymałem , czyli po raz kolejny potwierdzam jego status sprzedawcy jako godny zaufania. Paczka zapakowana bardzo dobrze. Sprzęt śmiga aż miło - ponoć każdy egzemplarz jest sprawdzany osobiście!

    Kontakt mailowy dość słaby (pewnie dużo klientów - ale przy takich konkurencyjnych cenach...), telefoniczny za to bardzo dobry (miły i konkretny rozmówca), równeż po kupnie słuzył wsparciem jak miałem kilka pytań odnośnie caschback'u.

    !Zawsze! odbierał telefony - oczywiście dzwoniłem tylko w porach które sam podał jako kontaktowe. Z minusów - instrukcję obsługi polską dostalem w formie PDF'a a nie papierowej.

    Właśnie wysyłam dokumenty w sprawie zwrotu cachback'u (rachunek nie jest polski tylko niemiecki ale wg Towersa nie jest to istotne i wg opisów na stronie Canona faktycznie tak powinno być - chodzi o dystrybucję europejską), jak pójdzie wszystko dobrze to też tu to dopisze i pewnie jeszcze wrócę do tego sprzedawcy...

    Mogę Cię pocieszyć: kupowałem 2 szkła u Towersa, w tym 1 z cashbackiem i zwrot kasy odbył się bez najmniejszych trudności.

    Niektórzy mają śmieszne wątpliwości, jaki adres i nazwę sklepu wpisać do formularza.
    Oczywiście takie, jakie są na rachunku.
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------
    Poszedłem w lewo, chociaż mogłem pójść i w prawo.
    Witold Gombrowicz

  10. #140
    Coś już napisał Awatar KrzysiekRally
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    43
    Posty
    91

    Domyślnie

    A to dziwne bo ja w formularzu wpisywałem nazwe sprzedawcy "towers" i jakoś nie było żadnych problemów z CB :razz: :rolleyes:
    www.image-sport.net moja www
    www.imagesport.digart.pl prace
    www.facebook.com/imagesportnet
    7D,400D/17-50 f2.8/70-200 f4L/50 f1.8II/580EXII/Tamrac Expedition7

Strona 14 z 77 PierwszyPierwszy ... 412131415162464 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •