Strona 12 z 77 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #111

    Domyślnie

    No to kolejny do kolekcji
    Wszystko co napisane wyżej zgadza się w 100%. Kontakt telefoniczny perfekt. PW też dobry. Pudło było chyba dwa razy większe od sprzętu, czyli dobrze zabezpieczone.
    Dzięki tej transakcji przesiadłem się z 350D + T 17-50 2.8 + 430 EX na 40D + 24-105 + 580 EX II. Troszkę doznałem szoku jak zapiołem ten tamdem, bo mam wrażenie, że wcześniej miałem jakieś zabawki.

    Jednak mam malutkie pytanie do forumowiczów kupujących sprzęt od Towersa, który klasyfikuje się do CashBacku.
    Mogli byście mnie oświecić jak odpowiadacie na 3 niżej wymienione pytania w formularzu?

    Which store did you purchase the Canon Products from? *
    Which city did you purchase your Canon Products in? *
    When did you purchase the Canon Products? *

    Nie dostałem jeszcze paragonu, ale to już niedługo, więc nie wiem, czy te dane (sklep, miasto i date zakupu) będą na paragonie, czy należy je sobie wymyśleć? Jak wymyśleć, to czy dane powinny pochodzić z PL, czy GER?
    350D --> 40D --> 70D + jakieś inne popierdułki --> czekam na 6D Mark II

  2. #112
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    AQUANTA - wystarczyło zapytać u zrudła , wszystko masz na PW, wszystkie dane bedą na paragonie.

    Pzdr.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez towersivy Zobacz posta
    wszystkie dane bedą na paragonie.
    Więcej pytań nie mam. Wszystko jasne :-D
    350D --> 40D --> 70D + jakieś inne popierdułki --> czekam na 6D Mark II

  4. #114

    Domyślnie

    Kolejny udany zakup u Towersa! 70-300 IS USM. Jak zwykle pełen profesjonalizm, atrakcyjna cena i rabacik! Poza tym szkło sprawdzone i nie ma lipy. Polecam!
    Camera Obscura

  5. #115

    Domyślnie

    Noo, oby takich więcej 100% satysfakcji - bardzo dobry kontakt telefoniczny, towar zapakowany więcej niż dobrze, mały bonusik cenowy też przemawia za tym sprzedającym - więc Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć jedno POLECAM zakupy u tego Jegomościa Acha, no teraz czekam na cashback, zobaczymy jak długo potrwa zwrot kaski, może się w tym czasie uzbiera na 70-200 hihihi, oczywiście jak zakupy to u TOWERSA.

  6. #116

    Domyślnie

    Kolejny plus na konto Towersa! 24-105 dotarł wczoraj. Blyskawiczna wysylka, cena promocyjna i doskonały kontakt. Dzięki i do następnego!
    Camera Obscura

  7. #117
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    66
    Posty
    154

    Domyślnie

    Ja również kupiłem 40D u Towersa. Komentarze jak wyżej, więc nie będę się powtarzał. Również polecam.

  8. #118
    Bywalec Awatar Dorn
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    50
    Posty
    131

    Domyślnie

    A ja kupiłem i wczoraj dostałem 100/2.8 Macro USM. Wszystko poszło szybko, sprawnie i bezproblemowo.
    Zabezpieczenie przesyłki to mega-pancerne-zabezpieczenie
    Super, super.
    Nie mogę tylko odczytać nazwy sklepu z pieczątki, ale już poszło zapytanie na PW (to taki szczególik)
    POLECAM!
    40D | 17-40/4L | 70-200/4L | 50/1.8 | 420EX | ... I z tego wychodzi: www.kolec.cba.pl
    ---------------------
    Post ten wyraza opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepujacym po nim dniu.
    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.

  9. #119
    Dopiero zaczyna Awatar fotoluk
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Legnica
    Wiek
    40
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam Wszystkich, w ostatnią sobotę kupiłem u Towersa szkiełko 16-35 2.8 MK II. Obiektyw odbierałem osobiście i jedyne co mogę stwierdzić to, że transakcja była przeprowadzona wzorowo w przyjemnej atmosferze, bardzo sympatyczny człowiek z którym można porozmawiać na wiele tematów. Polecam wszystkim 100% profesjonalizmu oraz satysfakcja gwarantowana. W niedalekim czasie planuje kolejne zakupy i na pewno u Towersa.
    Pozdrawiam.

  10. #120
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Wiek
    58
    Posty
    821

    Domyślnie

    Drugi zakup o Towersa - C 85/1.8 :-)
    Szkielko jest super - to co "wychodzi z niego" trzeba po prostu zobaczyc!!!
    Pozdrawiam
    40D|BG-E2N|70-200/2.8 IS L|24-105/4L IS|17-55/2.8 IS |85/1.8|50/1.4|430EX|580EX II|Sherpa 600R

Strona 12 z 77 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •