Strona 11 z 77 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #101
    Początki nałogu Awatar adalbert
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    49
    Posty
    353

    Domyślnie

    Cd sprawy z matówką do 5D ... trwało to dłuuuugoooo.... bardzo długo (kłopoty z Urzędem Celnym) - ale muszę przyznać, że ostatecznie Towersivy stanął na wysokości zadania i zaproponował warunki więcej niż akceptowalne - duży PLUS (szczerze mówiąc zaproponował jeszcze lepsze - w ramach przeprosin za oczekiwanie - ale nie czułbym się komfortowo przyjmując aż tak hojną ofertę).
    Kolejne propozycje cenowe dotyczące szkieł - bardzo interesujące - muszę zrewidować swoje plany zakupowe
    Podsumowując - POLECAM i już odsyłam kolejnych znajomych do tego źródła (dotychczas kupowałem wszystko u Kristopherosa - ceny Towersivego są jednak odrobinę niższe)

  2. #102
    Początki nałogu Awatar TomekS
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poland
    Posty
    274

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez towersivy Zobacz posta
    TomekS - wszystko jak najbardziej rozumiem, przykro mi że nie wyszło, może następnym razem ??
    Może następnym razem... Odezwę się w sierpniu ;-)
    5D MKII | EF 70-200 f4 L IS USM | EF 24-105 f4 L IS USM | EF 17-40 f4 L USM | EF 50 f1.8 |Speedlite 580 EX |
    Zdjęcia -> http://smolarek.info

  3. #103

    Domyślnie

    Dla mnie zakupy u tego Sprzedawcy maja jesze jedna zalete (poza jakoscia, cena i solidnoscia) - moge Go polecic z czystym sumieniem kazdemu mojemu znajomemu ktory siedzi w Canonie i nie martwie sie czy potem beda jakies pretensje. Tak wiec polecam inny a sam zbieram juz na 35L - jeszcze troszke braknie ale juz tuz tuz ))

  4. #104
    Coś już napisał Awatar balta
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Dumne Opolskie
    Posty
    74

    Domyślnie

    a wiec w ostatnich dniach nabyłem u Towera 40stke + 2x grip. Z 40 było zamieszanie z poczta polska i szło to za długo i sprzedawca wysłał mi druga 40stkę kurierem (jedna miał zawieszoną gdzies na poczcie)- zapłaciłem wiecej za przesyłkę ale aparat miałem nastepengo dnia u siebie. Wielkie ukłony w strony Towesa. Za to ze zapłaciłem wiecej za przesyłke Towers obnizył mi cene gripa do wielce zadowalającej i ogolnie wrażenie super pozytywne. Ciagły kontakt telefoniczny, pełna kultura i merytoryczne podjscie do sprawy. POLECAM w 100%.
    ps. dodam ze jestem z tych co liczą kase i dla mnie wydatek na 40stkę to spora sprawa.
    Balta
    --------------
    5dmk2;40d; 24-105/4; 28-75/2,8; 50/1,4; 85/1,8; 580EXII

  5. #105
    Awatar Brzuchma
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Wiek
    44
    Posty
    9

    Domyślnie zakupy

    Witam, ja również dołączyłem do grona posiadaczy sprzętu od towersa, kupiłem (dla siebie i znajomych) canona 5D, 40D i 400D i obiektywik canona 50 1,8. Cała transakcja przebiegła sprawnie. Sprzęt dotarł na miejsce kurierem, w wielkim pudle dobrze zabezpieczony ( dodam że poprosiłem o przetestowanie sprzętu towersa - mam nadziej że przetestował ) a tak na poważnie to wszystko działa jak należy, żadnych problemów. Sprzęt już w użyciu, szczęśliwi jesteśmy wszyscy . Z czystym sumieniem polecam tego sprzedającego, ja sam zbieram na Canona 35 1,4 i mam nadzieję że jakąś dobrą cenę na ten obiektywik u niego dostane ,
    pozdrawiam i polecam jeszcze raz

  6. #106
    Dopiero zaczyna Awatar kook
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    33

    Domyślnie

    Dzisiaj odebralem osobiscie 40D, kiedys kupilem wysylkowo 85 1.8 - obie rzeczy bezproblemowo, wiec Towersa jak najbardziej polecam :-)
    5D 17-40/4 24/2.8 50/1.4 50/2.5 macro 135/2L 420EX S95

  7. #107
    Uzależniony Awatar TomS
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    Strzelin
    Wiek
    37
    Posty
    880

    Domyślnie

    Ja wczoraj byłem po 5D. Wszystko ok faktury niestety nie mogłem dostać ale cena za to ok. Jeszcze na pewno coś u niego kupię

  8. #108

    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Po krotkiej przygodzie z Olympusem, niecaly tydzien temu dopadlem 40D - i tym samym dolaczylem do szerokiego, jak widze, grona zadowolonych klientow Towersa
    Paczka z body i stalka 50mm zapakowana pancernie, kontakt wzorowy, czas realizacji bdb - z czystym sumieniem polecam. Z mojej strony z cala pewnoscia nie byl to ostatni zakup u tego sprzedawcy.
    Pozdrawiam,
    Paweł

  9. #109

    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Zabrze
    Wiek
    46
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam, ja również zakupiłem u Towersa, pieniądze przelałem z góry i aparat otrzymałem , czyli po raz kolejny potwierdzam jego status sprzedawcy jako godny zaufania. Paczka zapakowana bardzo dobrze. Sprzęt śmiga aż miło - ponoć każdy egzemplarz jest sprawdzany osobiście!

    Kontakt mailowy dość słaby (pewnie dużo klientów - ale przy takich konkurencyjnych cenach...), telefoniczny za to bardzo dobry (miły i konkretny rozmówca), równeż po kupnie słuzył wsparciem jak miałem kilka pytań odnośnie caschback'u.

    !Zawsze! odbierał telefony - oczywiście dzwoniłem tylko w porach które sam podał jako kontaktowe. Z minusów - instrukcję obsługi polską dostalem w formie PDF'a a nie papierowej.

    Właśnie wysyłam dokumenty w sprawie zwrotu cachback'u (rachunek nie jest polski tylko niemiecki ale wg Towersa nie jest to istotne i wg opisów na stronie Canona faktycznie tak powinno być - chodzi o dystrybucję europejską), jak pójdzie wszystko dobrze to też tu to dopisze i pewnie jeszcze wrócę do tego sprzedawcy...

  10. #110

    Domyślnie

    Właściwie kolega obo_bb całkowicie wyczerpał to co miałem zamiar napisać.
    Kolejny zakup zakończony obopólnym zadowoleniem dla obu stron. Mankamenty podobne - kontakt na PW i maila "nieco" utrudniony. Natomiast na telefon towers zawsze odpowiada.
    Jednym słowem - polecam.

Strona 11 z 77 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •