Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Kępno
    Posty
    46

    Domyślnie Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Witam,

    Małe pytanko bo nie znan dobrze Wrocławia a będę zmuszony wybrać się do niego pod 50 1.8 canona.
    Wiadomo że z tym obiektywem loteria i lepiej przetestować parę sztuk. Tylko pytanie gdzie we Wro znajde sklepy które mają dużo obiektywów na stanie? A najlepiej aby ogólnie był to tani sklep bo będę w przyszłości pewnie inne obiektywy brał.

    Z góry dzięki za pomoc

  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Alledrogo, Skąpiec, Ceneo itp. -> sortowanie po lokalizacji -> telefon lub mail do sklepu.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Kępno
    Posty
    46

    Domyślnie Odp: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Cytat Zamieszczone przez michallo_90 Zobacz posta
    Alledrogo, Skąpiec, Ceneo itp. -> sortowanie po lokalizacji -> telefon lub mail do sklepu.
    Wiem że tak można, ale pytałem bo szukam sprawdzonych sklepów w któryś już ktoś coś kupywał...

  4. #4
    Coś już napisał Awatar jasiu_q
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Fotojoker (kilka salonów w mieście), czy chociażby digital24 przy Krakowskiej.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Digital24 ma bardzo szeroki asortyment. Ceny tez nie najgorsze.

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    OP
    Wiek
    50
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Odrzańska No1.
    Rulez :-P

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Cytat Zamieszczone przez lens armstrong Zobacz posta
    Odrzańska No1.
    Rulez :-P
    Chyba w kategorii drogo i nieprzyjemnie

  8. #8
    Coś już napisał Awatar RHJG
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Wiek
    69
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Notopstryk.pl Kościerzyńska 10

  9. #9

    Thumbs up Odp: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    Chyba w kategorii drogo i nieprzyjemnie
    Ani drogo, ani nieprzyjemnie. Kupiłem u nich sprzęt za ca 16K PLN (obiektywy/flesh/5D/statyw/ inne duperele). I zawsze były to ceny na poziomie porównywarek typu Skąpiec/Ceneo. Z poziomu tych najniższych. Tylko trzeba umieć rozmawiać. Jest to jedyny sklep fotograficzny z prawdziwego zdarzenia we Wrocławiu, bo Jokery to żenua. Nie zdarzyło mi się przyjść do nich i usłyszeć, że nie obiektywu, którym jestem zainteresowany. Dziwią mnie opinie przeczytane nie tylko na CB, że obsługa ujmując delikatnie jest specyficzna i jeszcze czasami ma własne zdanie. Jak ktoś chce się dowartościować to polecam MM. Nie narzekać tylko kupować na Odrzańskiej, bo jak ten sklep zniknie to będzie bryndza dla fanów fotografii we Wrocławiu.
    Żeby nie było, nie jestem w żaden sposób związany towarzysko/biznesowo z właścicielami FOTO-MASTER.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie Odp: Sklep foto - obiektywy - Wrocław

    Cytat Zamieszczone przez MDI Zobacz posta
    Ani drogo, ani nieprzyjemnie. Kupiłem u nich sprzęt za ca 16K PLN (obiektywy/flesh/5D/statyw/ inne duperele). I zawsze były to ceny na poziomie porównywarek typu Skąpiec/Ceneo. Z poziomu tych najniższych. Tylko trzeba umieć rozmawiać. Jest to jedyny sklep fotograficzny z prawdziwego zdarzenia we Wrocławiu, bo Jokery to żenua. Nie zdarzyło mi się przyjść do nich i usłyszeć, że nie obiektywu, którym jestem zainteresowany. Dziwią mnie opinie przeczytane nie tylko na CB, że obsługa ujmując delikatnie jest specyficzna i jeszcze czasami ma własne zdanie. Jak ktoś chce się dowartościować to polecam MM. Nie narzekać tylko kupować na Odrzańskiej, bo jak ten sklep zniknie to będzie bryndza dla fanów fotografii we Wrocławiu.
    Każdy ma swoje podejście. Mnie zawsze ten sklep denerwował. Jedyne co ma na plus to rzeczywiście bogaty asortyment. Ale np. Digital24 wcale nie ma dużo gorszego a obsługa o niebo lepsza.

    Podam jeden z wielu przykładów który miałem osobiście na Odrzańskiej:
    Sytuacja sprzed 2 lat jakoś. przychodzę z kolegą. Chciałem kupić kilka rolek filmu do analoga. Poprosiłem o 3 rolki superii, łaskawy pan sprzedawca wstał z wielkim bolem, poszedl wyciagnac te rolki wzdychajac, w koncu popatrzyl na mnie pogardliwie i powiedzial "popracowalbys cos i zarobil sobie na cyfrowke, a nie analogami dupe sobie zawracasz".
    Takie słowa z pogardą do klienta? Nie dziękuję. A jako ciekawostkę powiem, że stojąc przed ladą miałem w plecaku Canona 1Ds3 z zapiętym 35/1.4. Czyli sprzęt za dużo ponad 16k PLN.
    Nie pozostało mi nic innego jak odpowiedzieć mu "nie stać mnie".

    Żenada na maksa.

    Co do cen - nigdy drożej za filmy nie zapłaciłem jak wtedy. Kupiłem też u nich kiedyś filtry i też to były najdroższe filtry w mojej historii. Aparatów u nich nie kupowałem, nie chciałbym im zarobić więcej niż parę złoty.



    Cytat Zamieszczone przez MDI Zobacz posta
    Żeby nie było, nie jestem w żaden sposób związany towarzysko/biznesowo z właścicielami FOTO-MASTER.
    Patrząc na ilość postów można odnieść inne wrażenie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •