Strona 4 z 28 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 271

Wątek: Nowart - tanio i szybko

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    To jak ja napiszę że też kupowałem u nowarta za parę tysięcy to będzie dobrze?? To w takim razie piszę że kupowałem u Nowarta za parę tysięcy i było wszystko w najlepszym porządku, do złudzenia przypominając wszystkie tu opisane przypadki

    Pozdrawiam
    Artur
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar m_o_b_y
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Wa-wa
    Posty
    1 095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    To jak ja napiszę że też kupowałem u nowarta za parę tysięcy to będzie dobrze?? To w takim razie piszę że kupowałem u Nowarta za parę tysięcy i było wszystko w najlepszym porządku, do złudzenia przypominając wszystkie tu opisane przypadki

    Pozdrawiam
    Artur

    Bardzo dobrze !!!
    Mógłbyś być "more specific" i opisać bliżej Twoje udane zakupy ku nauce mniej zasłużonych forumistów, podając linki ???
    Jestem bliski skorzystania z Twoich pozytywnych doświadczeń.
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------
    Poszedłem w lewo, chociaż mogłem pójść i w prawo.
    Witold Gombrowicz

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    Bardzo dobrze !!!
    Mógłbyś być "more specific" i opisać bliżej Twoje udane zakupy ku nauce mniej zasłużonych forumistów, podając linki ???
    Jestem bliski skorzystania z Twoich pozytywnych doświadczeń.
    Pozdrówka
    Jakie linki? nie kupowałem na allegro tylko z wątku w giełdzie..
    Zadzwoniłem, umówiłem się na sprzęt (70-200 f4 IS) .. sprzęt przyjechał na drugi dzień za pobraniem (chciałem wpłacić wcześniej kasę ale Artur nie widział takiej potrzeby- za pobraniem wyszło tyle samo..) około 3500 zł..
    Nowart od dawna obezny jest na forum nikona i tam też ma bardzo dobre recenzje..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  4. #34
    Coś już napisał Awatar efat
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    To, co mnie najbardziej zastanawia, to fakt, że większość pozytywnych opinii pochodzi od forumistów mających kilka, lub kilkanaście postów.
    Faktycznie może to być dziwne, ale z drugiej strony kiedy pojawić się na CB jak nie po zakupie sprzętu? A że wejście było bezbolesne, to i piszę ;-)

  5. #35
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    oj moby , podejrzliwy typ z Ciebie
    oczywiście domniemywam, iż Twoja uszczypliwa ( niestety nie do końca trafna) aluzja nie ma nic wspólnego z niezauważeniem jeszcze większej ilości wpisów "jedno i kilkupostowców" w wątku mojego szanownego konkurenta, jak i z Twoimi ostatnimi pieśniami pochwalnymi w jego wątku... jakiż dziwny zbieg okoliczności...
    wiesz, tak naprawdę ci wszyscy przemili forumowicze to JA . Jeżdżę po Polsce ok kilku lat zakładając nowe nicki, a ostatnio podróżuję równie często wystawiając sobie samemu - oczywiście poprzez wcześniej założone profile - pozytywne opinie
    Ostatnio edytowane przez nowart ; 19-03-2008 o 00:07

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar m_o_b_y
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Wa-wa
    Posty
    1 095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    oj moby , podejrzliwy typ z Ciebie
    oczywiście domniemywam, iż Twoja uszczypliwa ( niestety nie do końca trafna) aluzja nie ma nic wspólnego z niezauważeniem jeszcze większej ilości wpisów "jedno i kilkupostowców" w wątku mojego szanownego konkurenta, jak i z Twoimi ostatnimi pieśniami pochwalnymi w jego wątku... jakiż dziwny zbieg okoliczności...


    Twoje insynuacje są całkowicie bezpodstawne.
    Po prostu kupiłem 2 szkła u Twojego konkurenta, zanim w ogóle usłyszałem o Twoim istnieniu.
    I faktem jest, że wśród jego klientów są ludzie o różnym stażu w CB


    wiesz, tak naprawdę ci wszyscy przemili forumowicze to JA . Jeżdżę po Polsce ok kilku lat zakładając nowe nicki, a ostatnio podróżuję równie często wystawiając sobie samemu - oczywiście poprzez wcześniej założone profile - pozytywne opinie
    Twoje pomysły opisane powyżej są wyłącznie Twoim wynalazkiem i nie mam z nimi absolutnie nic wspólnego.
    Natomiast faktem jest, że opinia kogoś, kto jest tutaj od dawna wydaje się ważyć więcej, niż kogoś, kto zdążył zamieścić kilka postów i tyle.

    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------
    Poszedłem w lewo, chociaż mogłem pójść i w prawo.
    Witold Gombrowicz

  7. #37
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Głowno / Warszawa
    Wiek
    42
    Posty
    84

    Domyślnie

    Ja naleze, do zadowolonych klientow Nowarta. Jednak po znanej wszystkim sytuacji z Fotoit nie dziwmy sie pewnej dozie podejrzliwosci. Czasami chodzi o spore pieniadze wiec lepiej sie upewnic niz pozniej zalowac. Zreszta chyba wlasnie w tym celu byl zalozony ten i podobne watki.
    40D, C 10-22, C 17-55 IS, C 50/1.8 II, C 70-300 USM IS

  8. #38
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    Natomiast faktem jest, że opinia kogoś, kto jest tutaj od dawna wydaje się ważyć więcej, niż kogoś, kto zdążył zamieścić kilka postów i tyle.
    Sam nic nie kupiłem ale wszelkich znajomych czy nieznajomych bez obaw kieruję do ofert obu panów (niech sobie sami przenegocjują ceny/dostępność sprzętu).
    Wystarczy taka rekomendacja?

  9. #39
    Pełne uzależnienie Awatar m_o_b_y
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Wa-wa
    Posty
    1 095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Sam nic nie kupiłem ale wszelkich znajomych czy nieznajomych bez obaw kieruję do ofert obu panów (niech sobie sami przenegocjują ceny/dostępność sprzętu).
    Wystarczy taka rekomendacja?

    Jeśli niczego nie kupiłeś u Novarta, to na czym opierasz swoje rekomendacje ???
    Oczywiście, jeśli wolno nieśmiało spytać.
    Byłem równie ostrożny w stosunku do drugiego z panów (co można sprawdzić na forum), zanim nie dokonałem pierwszych zakupów.
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------
    Poszedłem w lewo, chociaż mogłem pójść i w prawo.
    Witold Gombrowicz

  10. #40
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta

    Natomiast faktem jest, że opinia kogoś, kto jest tutaj od dawna wydaje się ważyć więcej, niż kogoś, kto zdążył zamieścić kilka postów i tyle.

    Pozdrówka
    To po co tu wyskakujesz z takimi frazesami, podważając uczciwość, o ile nie wogóle istnienie powyższych forumowiczów?
    Coś tu chciałeś udowodnić? Masz w tym jakiś większy interes? Czy tylko chciałeś zaistnieć i podreperować swój - jakże ważny - licznik...?
    Wybacz ale żaden to fakt tylko Twoje "widzimisię". Wielu z powyższych kolegów i koleżanek miałem przyjemność poznać osobiście więc wiem cóż to za ludzie i co sobą prezentują. Wielu z nich jest tu dłużej od Ciebie i ma - skoro to dla Ciebie tak istotne - znacznie więcej postów.
    Poza tym przykrym i niesprawiedliwym jest ocenianie czyjejś wiarygodności i uczciwości po ilości naklepanych postów na forum, nie uważasz...? Ja ich mam trzydzieścikilka, Ty ponad dziesięciokrotnie więcej - no i czego to wg. Ciebie dowodzi...?

Strona 4 z 28 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •