Strona 9 z 77 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #81
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Wiek
    58
    Posty
    821

    Domyślnie

    Kupilem u Towersa body 40D - wlasnie przed chwila dojechal kurier.
    Super/porzadnie zapakowane - myslalem ze w srodku jest 2 lub 3 body :-)
    Sprzedawca slowny, konkretny - POLECAM!!!
    Nastepne zakupy tez bede robil u niego.
    40D|BG-E2N|70-200/2.8 IS L|24-105/4L IS|17-55/2.8 IS |85/1.8|50/1.4|430EX|580EX II|Sherpa 600R

  2. #82
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Pomorze
    Wiek
    42
    Posty
    220

    Domyślnie

    Witam
    Ja też kupiłem u Towers'a 40D. Wszystko sprawnie i fachowo.Towar wysłany - 24 h i odebrany.Polecam kupno u niego!!! Profesjonalizm w każdym calu.Pozdrawiam

  3. #83
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    A ja dla odmiany mogę powiedzieć, że na moje zapytanie o sprzęt na PM gość milczy od piątku. Czy to jest profesjonalizm w każdym calu ?

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    A ja dla odmiany mogę powiedzieć, że na moje zapytanie o sprzęt na PM gość milczy od piątku. Czy to jest profesjonalizm w każdym calu ?
    jest szansa że "gość" czasami może mieć weekend wolny proimo, po drugie primo chyba miał coś w stopce o nieobecności weendowej, no i to trzecie primo zwane ultimo, może mieć na skrzynce nawał i dopiero dogrzebuje się do wiadomości Twojej.

    ps zadzwonić nie możesz?
    5d grippen
    17-40L 24-70L 70-200L 35L 85L 135L 580exII+danonek ...

  5. #85
    Początki nałogu Awatar BelYaal
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    387

    Domyślnie

    Ja jedynie moglbym miec jedno ale przy zakupie od Towersa, ze nie powiadomil o poslizgu w dostawie o jeden dzien, ze mogl wtedy ktos specjalnie na kuriera czekac, itd... ale tez trudno sie o to czepiac, bo wiem, ze teraz czlowiek ma sporo zlecen, wiec pretensji nie mam, tym bardziej, ze towar pierwsza klasa i widac, ze nowka nie smigana, czysciutka i gladziutka, a bedac onanista, wymacalem sprzet caly i z kazdej strony
    Takze polecam jak najbardziej kupno od Towersa i jeszcze pewnie grosza zostawie u niego w przyszlosci.

  6. #86
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slouON Zobacz posta
    jest szansa że "gość" czasami może mieć weekend wolny proimo, po drugie primo chyba miał coś w stopce o nieobecności weendowej, no i to trzecie primo zwane ultimo, może mieć na skrzynce nawał i dopiero dogrzebuje się do wiadomości Twojej.

    ps zadzwonić nie możesz?
    Co ciekawe z podobnym zainteresowaniem o klienta spotkałem się także u jeszcze dwóch tip-ów z CB. Fakt faktem, że mogą mieć sporo zleceń. Poczekamy zobaczymy. Do jednego dzwoniłem i kazał właśnie na PM uszczegółowić zlecenie. I jak kamień w wodę.

  7. #87
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Pomorze
    Wiek
    42
    Posty
    220

    Domyślnie

    A ja dla odmiany mogę powiedzieć, że na moje zapytanie o sprzęt na PM gość milczy od piątku. Czy to jest profesjonalizm w każdym calu ?
    Cierpliwości,cierpliwości - to jest cecha której trzeba się nauczyć.

    Ja też nie siedzę całymi dniami na necie, gg, PW, i poczcie.O 18 kończe pracę i koniec.Nie ma kontaktu - do domku,żony i nawet telefon wyłanczam aby mieć święty spokój.Nie dziwmy się Towersowi,że chce odpocząć lub ma tyle zleceń aż nie wyrabia chwilami to tylko świadczy,że sprzedawca jest ok.

    A co do sprzętu mojego to dodam,że też troszke czekałem...było warto - bo teraz nie piszę nowych tematów typu: "moj 40D i BF/FF; coś z ostrością nie tak? itp." Pozdro

  8. #88
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 052

    Domyślnie

    Ja tez polecam towersa.
    Kontakt z nim droga e-mailowa jest dosc trudny - najlepiej telefonicznie.
    Milo sie za to z nim rozmawia. Paczki dobrze zapakowane i ubezpieczone.
    Pierwszego aparatu mi nie wyslal, bo AF byl nie za bardzo. Wyslal mi zaraz z drugiej dostawy i chodzi super. Czasem warto poczekac i miec sprawdzony towar nawet jesli mialoby sie placic troche wiecej.

  9. #89
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Shadow - przeprszam za brak odpowiedzi! wyjasnienie masz na PW.
    Panowie staram się nie zawalać sprawy z tymi PW, ale jak już wielokrotnie wspominałem czasami coś mi umknie...jeszcze raz z góry Przepraszam jeśli ktoś nie uzyskał odpowiedzi....jeśli ktoś ma ochotę to najlepiej napisać jeszcze raz 2 pytań nie mogę przeoczyć lub poprostu chwycić za tel i zadzwonić

    Zawsze staram się informować o dniu dniach kiedy nie można mnie złapać, głównie jestem pod tel od pon do piątku w godzinach 9:00 - 20:00, teraz w soboty i niedziele kontakt będzie utrudniony ze wzgledu na start sezonu ślubnego, ale zawsze poinformuje w jakim terminie ten kontakt będzie utrudniony.

    JiNN - bardzo dziękuje za wyrozumiałośc jeśli masz żone to zapewne wiesz jaka jest presja ze strony płci pięknej aby, odseparować się od pracy i poświęcić troche czasu rodzinie

    pzdr.
    towers
    Ostatnio edytowane przez towersivy ; 17-03-2008 o 14:33

  10. #90
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slouON Zobacz posta
    ps zadzwonić nie możesz?
    Mogę, ale mnie to sporo kosztuje.
    Więc dla mnie PW jest pod tym względem dużo lepsze.
    Niestety - drugie zapytanie w ciągu pół roku i drugi raz bez żadnej odpowiedzi :-(
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


Strona 9 z 77 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •