Strona 75 z 77 PierwszyPierwszy ... 25657374757677 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #741
    Początki nałogu Awatar Alde
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Koszalin
    Wiek
    57
    Posty
    360

    Domyślnie

    Dawno nie kupowałem u Towersa ... trochę zmienił profil swojego sklepu ale polecam Go w ciemno jeden z najsolidniejszych handlowców w sieci jak powie że ma sprzet to na 100 % przesyłka dociera w ciągu 24 godzin sprawdzone na masie naprawdę topowego sprzętu .. jak nie ma to powie coby gdzie indziej kupić ... nie wystawiałem opini po każdym zakupie ale teraz zbio0rczą walę ...
    ------------------
    Canon-Foto-Klub
    ------------------
    Sleeping in Light
    ------------------

    It takes love over gold and mind over matter ...

  2. #742

    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów (jako, że to mój pierwszy post na forum).
    Zauważyłem ostatnio, że foto-ivy pojawiło się u mnie w mieście (Szczecin) co niezwykle mnie ucieszyło bo do tej pory z tego typu sklepami było bardzo ubogo moim skromnym zdaniem.
    I tu pojawia się pytanie to sklep "córka" z de facto tylko nazwą, czy za wszystkim stoi tak chwalony przez forumowiczów Towers a to pełnoprawny punkt handlowy?

  3. #743
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Police
    Wiek
    45
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Crane Zobacz posta
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów (jako, że to mój pierwszy post na forum).
    Zauważyłem ostatnio, że foto-ivy pojawiło się u mnie w mieście (Szczecin) co niezwykle mnie ucieszyło bo do tej pory z tego typu sklepami było bardzo ubogo moim skromnym zdaniem.
    I tu pojawia się pytanie to sklep "córka" z de facto tylko nazwą, czy za wszystkim stoi tak chwalony przez forumowiczów Towers a to pełnoprawny punkt handlowy?
    Tak, to jest towers. Kupowałem już na Batorego kilka rzeczy, więc spokojnie możesz kupować. A sprzedawcę polecam.
    Jakieś dwa EOS-y i m43

  4. #744
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie

    zapraszamy Foto-Ivy do Krakowa, bo wszystkie tut. sklepy foto mocno po****dły (tj. "spsiły się")

  5. #745
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Można prosić o dokładniejsze namiary na sklep w Szczecinie? Wybieram się w połowie lipca i chętnie odwiedzę.

  6. #746
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igor58 Zobacz posta
    zapraszamy Foto-Ivy do Krakowa, bo wszystkie tut. sklepy foto mocno po****dły (tj. "spsiły się")
    Niekoniecznie do Krakowa, ale z pewnością przydała by się teraz ekspansja na południe kraju

  7. #747
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Police
    Wiek
    45
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Można prosić o dokładniejsze namiary na sklep w Szczecinie? Wybieram się w połowie lipca i chętnie odwiedzę.
    Mam nadzieję że jakiejś kartki nie otrzymam , adres to Plac Batorego 5B
    Czego wy chcecie, macie sklepy u siebie w miastach. U nas w Szczecinie ze sklepami fotograficznymi jest jak z yeti, każdy wie że istnieje ale nikt ich nie widział.
    Jakieś dwa EOS-y i m43

  8. #748
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Dziękuję. Na stronie internetowej nie znalazłem informacji.

  9. #749
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vojtekk Zobacz posta
    Czego wy chcecie, macie sklepy u siebie w miastach.
    Chcemy takiego sklepu jaki Wy od niedawna macie :-) - "u nas", to jestem zdany na FJ, MM lub Euro RTV AGD - jeśli to można jeszcze nazwać "sklepem foto"

  10. #750

    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziękuje, za rozwianie moich wątpliwości. Po zakupach napiszę, co i jak w sklepie piszczy

Strona 75 z 77 PierwszyPierwszy ... 25657374757677 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •