Strona 5 z 77 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #41
    Awatar piraniah
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Bristol
    Wiek
    42
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ja również postanowiłem zaufać Puściłem już many i czekam na 24-105/4 L
    50D, 24-105/4 L IS USM, 10-22/3.5-4-5 USM

  2. #42
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    72
    Posty
    634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piraniah Zobacz posta
    Ja również postanowiłem zaufać Puściłem już many i czekam na 24-105/4 L
    Możesz być spokojny i pewny, że otrzymasz szkiełko i to sprawdzone!

  3. #43
    Awatar piraniah
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Bristol
    Wiek
    42
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cieszy mnie to bardzo Jak na razie Pancolarek byl ulubionym szkielkiem, ale podczas porodu zonki przyda sie cos z szybkim autofocusem, bo na rekach i oczach wtedy polegac nie bede mogl Mysle, ze stabilizacja na trzesilapke tez sie przyda :P
    50D, 24-105/4 L IS USM, 10-22/3.5-4-5 USM

  4. #44
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Tranemo/Ińsko
    Posty
    65

    Domyślnie

    Stary daj sobie spokó z reporterką przy porodzie, moj koleś wielki chłop poprostu obsunął się w trakcie na glebę i jemu też musieli pomagac, wiec trochę ryzykujesz, weź małpkę pożycz i pstrykaj ajk leci albo film nakreć.. Na robienie zdjęc to weż sprzet poźniej jak już emocje opadną i będziesz mógł sie skoncentrowac...to tyle oczywiście rób jak chcesz..
    co do Towers'a to szacuneczek, pełna profeska, w moim przypadku było trochę trudno, bo Tower's ma play'a a ja z zagranicy nie mogłem sie dodzwonic do niego, złapałem go na PW , krótka piłka wymiana informacji, kasę wysłałem na podane konto i wszystko gra.. Dziś przyszła paka z 5D i z tego co mi mówiono to jest jak miało byc, dodam że wracam dopiero we wtorek, ale cierpliwośc popłaca, a i jeszcze jedno, to że są poślizgi to norma i nie ma obawy, że coś nie tak..
    A któtko to będzie tak.. spokojnie można kupowac bez obaw..

  5. #45

    Domyślnie

    to ja tez napisze pare slow. Zamowilem telefonicznie ok godz 14.00 body C 40d + szkieko i tego samego dnia odebralem zestaw od Sz. P. Towersa ktory bedac w moich okolicach osobiscie mi dostarczyl ten zestaw. Calosc pierwsza kalsa, uwag zadnych, milo, profesjonalnie, gosc zna sie na rzeczy, ogolnie polecam w 100%.

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar m_o_b_y
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Wa-wa
    Posty
    1 095

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez migawka Zobacz posta
    Stary daj sobie spokó z reporterką przy porodzie, moj koleś wielki chłop poprostu obsunął się w trakcie na glebę i jemu też musieli pomagac, wiec trochę ryzykujesz, weź małpkę pożycz i pstrykaj ajk leci albo film nakreć.. Na robienie zdjęc to weż sprzet poźniej jak już emocje opadną i będziesz mógł sie skoncentrowac...to tyle oczywiście rób jak chcesz..
    co do Towers'a to szacuneczek, pełna profeska, w moim przypadku było trochę trudno, bo Tower's ma play'a a ja z zagranicy nie mogłem sie dodzwonic do niego, złapałem go na PW , krótka piłka wymiana informacji, kasę wysłałem na podane konto i wszystko gra.. Dziś przyszła paka z 5D i z tego co mi mówiono to jest jak miało byc, dodam że wracam dopiero we wtorek, ale cierpliwośc popłaca, a i jeszcze jedno, to że są poślizgi to norma i nie ma obawy, że coś nie tak..
    A któtko to będzie tak.. spokojnie można kupowac bez obaw..

    Ja też nie rozumiem amatorów emocji przy porodzie.
    Cała sprawa jest mało estetyczna, dużo krwi i co słabsze osobniki mdleją, jak muchy.
    No i widok świeżo urodzonego potomka, unurzanego we krwi i wodach płodowych może niejednego zemdlić.
    Wątpię, aby kiedyś dziecko podziękowało wylewnie tatusiowi za taki reportaż.
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------
    Poszedłem w lewo, chociaż mogłem pójść i w prawo.
    Witold Gombrowicz

  7. #47
    Awatar piraniah
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Bristol
    Wiek
    42
    Posty
    14

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y Zobacz posta
    Ja też nie rozumiem amatorów emocji przy porodzie.
    Cała sprawa jest mało estetyczna, dużo krwi i co słabsze osobniki mdleją, jak muchy.
    No i widok świeżo urodzonego potomka, unurzanego we krwi i wodach płodowych może niejednego zemdlić.
    Wątpię, aby kiedyś dziecko podziękowało wylewnie tatusiowi za taki reportaż.
    Pozdrówka
    Nie zamierzam focic JAMY zonki w trakcie porodu. Chce uchwycic moment, w ktorym lekarz podaje malenstwo zonce i ta jedyna, niepowtarzalna chwile, w ktorej moja kochana zona i najdrozszy skarb pierwszy raz sie do siebie przytula. A zdjecia tego nie zamierzam robic dla dziecka tylko dla siebie. Zreszta wydaje mi sie ze pierwszy kontakt z matka i szczescie na twarzach naszych bedzie nieocenione i warte uwiecznienia.
    50D, 24-105/4 L IS USM, 10-22/3.5-4-5 USM

  8. #48

    Domyślnie

    Ja również od dzisiaj należę do grona zadowolonych klientów Towersa - po omówieniu szczegółów i przelewie należności nastąpiła błyskawiczna wysyłka kurierem i dzisiaj odebrałem swoje 40D wraz z gripem. Śmiało mogę polecić kolegę Towersa i myślę że to nie jest ostatni sprzęt który u niego kupiłem
    Canon EOS 40D;TC 1.4;Canon 400 f5.6L;Tamron 17-50 f2.8;Canon 24-105 f4.0L; 580EX;Computrekker Plus;Nature Trekker AW II;Manfrotto 679; Velbon DX60;

  9. #49
    Awatar piraniah
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Bristol
    Wiek
    42
    Posty
    14

    Domyślnie

    24-105/4 L IS juz dojechalo cale i genialnie zapakowane. Pudlo jak na telewizor, masa folii i gazet, a posrodku calego zamieszanie pudelko ze sloiczkiem Obiektyw zyleta, ostrzy w punkt z moim 350D. Na razie tyle moge napisac. Formularz o cash back wyslany, czekam na zwrot. Dziekuje za sloiczek i pozdrawiam Towersivy
    50D, 24-105/4 L IS USM, 10-22/3.5-4-5 USM

  10. #50

    Domyślnie

    Kolejne zakup o Toversivy zakończony pełnym sukcesem, 17-55is nówka sztuka cashback już jest, a na 70-200L f4is spokojnie czekam.
    Cena bardzo dobra, kontakt super, przesyłka zapakowana tak że mnie zaskoczyła profesjonalizmem. Wszystkim wahającym się polecam tego sprzedawcę.
    Ps.: za wychwalanie go nie mam żadnej kasy (jak by ktoś coś podejrzewał), "tylko" zadowolenie z kolejnego udanego zakupu.

Strona 5 z 77 PierwszyPierwszy ... 345671555 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •