Strona 49 z 77 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #481
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    772

    Domyślnie

    Tym razem 85/1,8 i osłona przeciwsłoneczna. Wszystko rewelka. Szkło pięknie ostrzy

  2. #482
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Radom
    Wiek
    66
    Posty
    227

    Domyślnie

    5d2 - wszystko OK
    sprzedawca z klasą!

  3. #483
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Mazowsze Opinogóra ta od Krasińskich - zapraszam
    Posty
    32

    Domyślnie

    5DMKII, 24-70F2.8L, 580EXII i sporo drobiazgów.
    Byłem wyjątkowo uciążliwym klientem bo nie do końca wiedziałem co chcę (pieniądze z dotacji EFS i zaczynam dopiero budować system). Potrzebowałem inną fakturę bo to co zaplanowałem latem nie było już aktualne ze względu na zmianę cen. Do tego byłem bardzo nieufny i miałem wiele wątpliwości oraz byłem bardzo marudny (kilka meili i kilka telefonów) a mimo to wszystko wyszło bardzo dobrze. Ceny niskie jak nigdzie indziej (kupiłem sporo ponad plan), bardzo dobry kontakt, profesjonalne doradztwo,bardzo dokładne pakowanie, pełna kontrola nad przesyłką i gratisy jednym słowem polecam 10/10. Następne zakupy na pewno też zrobię u Foto-Ivy.
    Ostatnio edytowane przez AdamMaxx ; 02-12-2009 o 17:38
    CANON EOS 5D MK II, 24-70 F2.8L, Speedlite 580 EX II.

  4. #484
    Bywalec Awatar fotoglaf
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    niedaleko Warszawy
    Posty
    120

    Domyślnie

    Witam
    To i ja się dopiszę do pochwał Zakup: 5d2 + C24-70 + grip + bateria + CF Extreme 8GB. Kontakt mailowy bardzo dobry, telefoniczny również. Bardzo kulturalny i rzeczowy człowiek - miło było porozmawiać. Sprawdził puchę przed wysyłką. Paczka starannie zapakowana, FV wystawiona, cena atrakcyjna - czego chcieć więcej? Chyba tego aby jak najwięcej sprzedawców prezentowało taki poziom jak foto-ivy Nawet nie mam pewności czy zaksięgował przelew zanim wysłał sprzęt - przelew w poniedziałek po południu - w środę paczka była już u mnie - szacunek.
    5dmkII.BG-E6.24-70 f/2.8L.Extreme 8GB.
    350D.BG-E3.430EX.18-55.50f/1.8.TAMRON 28-75.SIGMA 70-300 APO DG.kilka inych gratów.

  5. #485
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    47

    Domyślnie

    Ja też polecam. Jest super.

  6. #486
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Bardzo dobry kontakt mailowy, szybka i dobrze zapakowana przesyłka - towar zgodny z opisem. Polecam !!!
    Komentarz takiej samej treści wystawiłem też na Allegro, gdyż w pełni on się należy. Jedyną kropelką dziegciu na mojej miodowej laurce jest fakt, że w rewanżu nie otrzymałem komentarza. Wiem, że na Allegro jest to nieobowiązująca zasada, ale dobre obyczaje mówią .......... sami wiecie co. W każdym razie jestem zadowolony i o to w tym wszystkim chodzi :grin: A że nieraz czegoś tam brak do pełni szczęścia, to już inna sprawa - sam live. Zapomnieć w końcu każdy może .......... no chyba Foto-ivy, że na niego nie zasłużyłem
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  7. #487
    Uzależniony Awatar tom517
    Dołączył
    Jun 2007
    Wiek
    45
    Posty
    495

    Domyślnie

    Komentarz zapewne dostaniesz , niektórzy hurtowo dopiero po jakimś czasie wystawiaja (np miesiąc lub więcej).

  8. #488
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tom517 Zobacz posta
    Komentarz zapewne dostaniesz , niektórzy hurtowo dopiero po jakimś czasie wystawiaja (np miesiąc lub więcej).
    Dzięki za pocieszenie :wink: A tak na poważnie skoro w tym wątku można wyrazić swoje opinie oraz odczucia, to i ja także to zrobiłem - pisząc oczywiście szczerze i otwarcie.
    W każdym razie tego TIP-a polecam i na pewno jeszcze do niego wrócę.
    Ostatnio edytowane przez Jago ; 10-12-2009 o 20:12
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  9. #489

    Domyślnie

    I ja stałem się właśnie szczęśliwym kontrahentem Towersa. Sprzęt kupiony za grubszą kasę, ale nie obawiałem się wydać u niego pieniędzy ani przez chwilę. Bez problemów z wystawieniem FVAT, gwarancje podbite.

    Część rzeczy "pod zamówienie" co spowodowało trochę dłuższy czas realizacji. I tutaj miła niespodzianka - Towers dopłacił do kuriera, abym otrzymał paczkę w sobotę oraz zamienił karty Sandisk EX III na Sandisk Extreme (60MB/s), tak aby zrekompensować chwile oczekiwania.

    Jeden mały minusik, nie dostałem Polskiej papierowej instrukcji do aparatu (angielskiej też nie ma, są DE/FR/IT/NL), ale to przeżyję (jakiś pdf się znajdzie). Nie chciałem już truć Towersowi o to, ale wspominam uczciwie, że taka sytuacja zaistniała

    Szczerze polecam.
    5DmkII 5D C15/2.8 C35L/1.4 C50/1.4 C85/1.8 C70-200L/4IS 580EXII 430EXII SB-28 EIZO/S2433W Dell/E1705

  10. #490
    Uzależniony Awatar blum
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    świętokrzyskie
    Wiek
    41
    Posty
    509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez h4ry Zobacz posta
    jakiś pdf się znajdzie
    http://software.canon-europe.com/ ;-)

Strona 49 z 77 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •