Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 271

Wątek: Nowart - tanio i szybko

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    41
    Posty
    12

    Domyślnie Nowart - tanio i szybko

    Witam,

    Ze swojej strony chciałbym pochwalić sprzedawcę Nowart. Zakupiłem dzisiaj u Nowart'a zestaw 40D + EF-S 17-55 2.8 IS. Wczoraj złożyłem zamówienie i dzisiaj sprzęt był u mnie! Cały, kompletny, pachnący nowością, ze wszystkimi instrukcjami, oryginalnym softem, euro gwarancją, działający, po prostu cudo

    Poza tym, kontakt najlepszy z możliwych, telefonicznie i mailowo. Po prostu bezpiecznie, szybko i tanio.

    pozdrawiam,
    Naos

  2. #2
    Uzależniony Awatar tomdz
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    637

    Domyślnie

    Też polecam tego pana :-) Jak już wspomniałem w innym wątku, kupiłem od niego EF-S 17-55 2.8 IS. Z dostawą osobistą do domu i dużą dozą cierpliwości dla wybrednego klienta ;-) Naprawdę pełna profeska!
    Body, stałki, zoomik

  3. #3

    Domyślnie

    Artura polecam z czystym sumieniem. w sumie przez niego tu jestem, bandyta namowil mnie na zmiane systemu. swietny sprzedawca, polecam!

    i witam na forum w ogole!

  4. #4
    Uzależniony Awatar Zigi
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    niedaleko Częstochowy
    Wiek
    47
    Posty
    532

    Domyślnie

    Tak się składa, iż moje 40D (calutki komplecik z euro gwarancją) pochodzi również od tego Pana i jestem w pełni zadowolony z zakupu.
    Zresztą z samego sprzętu też . Polecam!!!
    40D, c10-22, c15-85, c50/1.4, 70-200L4, 400L5.6, RUP43, Sherpa 600R +inne graty...
    Moje wiekowe zdjątka na CB & na obiektywnych - zapraszam

  5. #5

    Domyślnie

    Mój 40D, moja 40D, moje 40D... również

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    A da się z fakturą?

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    rośnie, widzę nowa(rt) potęga...:grin: czy da sie z FV i czy da się na raty...??

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Wiek
    42
    Posty
    60

    Domyślnie

    Kupowałem setę macro - żyleta :-)
    Błyskawiczna przesyłka.

  9. #9

    Domyślnie

    Kupowalem u tego pana jakis czas temu Tamrona 28-75. Szkielko ostre, dobra cena, szybko, bez problemu

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    258

    Domyślnie

    Zakupy będę robił co prawda za jakiś czas ale podpytam już teraz, was szanowni kupujący lub samego sprzedawcę jeśli tu trafi o parę spraw:

    1.Czy jest możliwość aby Nowart sprawdził szkła jeśli chodzi o ostrość, FF, BF z pośród paru sztuk które posiada i wybrał najlepszy egzemplarz ?
    2.To samo dotyczy puszki ?
    3.Czy jest możliwy odbiór osobisty (będę kupował jedno dwa szkła i body prawdopodobnie 40D) wraz z dobraniem szkieł i body tak aby nowo kupione szkła były tak samo ostre na nowo kupionej puszcze jak i na posiadanej prze zemnie obecnie oraz żeby moje obecne szkiełko sprawowało się równie dobrze na nowej puszce.....


    P.S.Czytając forum można często spotkać przypadki ludzi którzy mają dwie puszki i kilka szkieł i problemy ponieważ często to samo szkło na jednej puszcze jest ok a na drugiej ma FF czy BF- a ja chciałbym takiej jazdy uniknąć, więc w grę wchodzi chyba tylko odbiór osobisty i testowanie posiadanego i nowego sprzętu u sprzedawcy.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez albercikk ; 25-01-2008 o 15:47
    C - lustra, szkła i błysk

Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •